TÜRKER KOCAKAHYA

TÜRKER KOCAKAHYA

ŞAHİN, GÜZEL ÇALIŞMALAR İLE HATIRLANACAK

ŞAHİN, GÜZEL ÇALIŞMALAR İLE HATIRLANACAK

Yakın zamanda Resmi Gazetede yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile bir çok ilde değişiklikler yaşandı. Bu şehirler arasında Aydın da yer aldı. Vali yardımcıları ve kaymakamlar yeni görev yerlerine atanırken, şehre yeni isimlerin ataması da gerçekleşti.

***
Bu değişimde Aydın Vali Yardımcısı ve Efeler Kaymakamı Cemal Şahin de Antalya’nın Serik ilçesine atandı. Şehirdeki yöneticiler, vatandaşlar tarafından her zaman yaptıkları çalışmalar ile hatırlanır. Kuruluş tarihi yeni olmasına rağmen Efeler, nüfus , ekonomi ve tarım bakımından Aydın’ın önemli ilçeleri arasında yer alıyor. Bu ilçede görev yapmak da bir çok konuda çalışmayı gerektiriyor aslında.

***
Tam da burada Kaymakam Şahin’in ilçede bıraktığı iz dikkat çekiyor. Aslında basın mensubu olarak aklıma ilk olarak tarım alanı geliyor. Bir çok kez Şahin’i üreticilerin yanında gördük. Farklı ve ilçeye önemli katkı sunacak ürünlerin yetiştirilmesinde çiftçiye verdiği destekle dikkat çekti aslında.

***
Yeri geldi gece serada nöbet tutan üreticilerle bir araya gelen, bazen hasada başlayan çiftçinin yanında olan Şahin, ilçede özellikle tarım alanında güzel işler ile anımsanacak.

***
Elbette sadece tarım alanında değerlendiremeyiz. Yine daha bir çok alanda vatandaşların ve muhtarların her zaman yanında olduğunu bir çok kez haberlerimize taşıdık. Efeler’de yaşayan bir vatandaş ve basın mensubu olarak sunduğu hizmetlerden ötürü Şahin’e teşekkür ediyor ve yeni görev yerinde başarılar diliyorum.

***

DİĞER YAZILARI

Önceki ve Sonraki Yazılar
TÜRKER KOCAKAHYA Arşivi
SON YAZILAR