"FETÖ’nün 15 Temmuz 2016’da gerçekleştirdiği hain kalkışmanın ardından 6 yıl geride kaldı.

***

Her 15 Temmuz’da o alçak kalkışmaya Şerefli Türk Ordusu’nun içerisine nüvelenerek alet olan kanı bozuklar gözlerimin önüne gelir!

***

Dile kolay 6 yıl geçmiş!

***

Namertçe sözleşip ‘Şerefsizlik ve Kalleşlik Geçiti’nde kenetlenerek Türkiye Cumhuriyeti’ne kasteden tüm bu alçakların, o karanlık gecede Aziz Milletimiz’den yediği sillenin sesi halen Pensilvanya’da yankılanıyor!

***

FETÖ Elebaşı’nı ‘Kainat İmamı’ zanneden beyni afyonlanmış müptezeller sürüsüne Aziz Milletimizin verdiği unutulmaz ders, şanlı mazimizin altın sayfaları arasına nakşolmuştur!

***

Cenab-ı Allah, Aziz Milletimize ve Devletimize bir daha böyle karanlık geceler yaşatmasın!

***

“Sandınız ki 'Samanyolu' ile gezegene hükmedecektiniz; Oysa en başında 'Sızıntı'yla yuvalandınız, 'Zaman'la sızdınız, 'Püff' ile üfürdünüz ve tam da 'Aksiyon'a zemin hazırlamak için 'Hain Kalkışma'ya doğrulmuşken 'Gülle' atmaya kalkıştığınız Aziz Türk Milleti'nden esaslı bir 'Sille' yediniz!..”

***
Bu yazıyı 15 Temmuz’un hemen ardından kaleme almış ve sosyal medya hesabımda da yer vermiştim.

***

O süreçte Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Aydın Şubesi Başkanı Günver Güneş de “FETÖ Adım Adım Gelmiş. Sızıntı- Zaman- Aksiyon- Yeni Yayının adı Muhtemelen Darbe olacaktı” ifadelerini kullanmıştı.

***

Evet başarabilseydi FETÖ için nihai hedef darbeydi ancak Allah’ın da kurdukları tuzağa karşı apaçık tuzağı belliydi; Sille!

***

Aziz Türk Milletimizden yedikleri keskin bir silleyle çil yavrusu gibi dağılan ‘İblis’in Ordusu’ biliyoruz ki yurtdışında olduğu gibi içerideki uyuyan hücreleri eliyle de boş durmuyor!

***

Ancak Şair Arif Nihat Asya’nın da unutulmaz dizelerinde de belirttiği üzere;
“Şehitler tepesi boş değil,
Toprağını kahramanlar bekliyor!
Ve bir bayrak dalgalanmak için;
Rüzgar bekliyor!..”

***

sille-295056-a4ddae91196d05e075462600837eddb0.jpg

DİĞER YAZILARI